POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
02.06.19
Festyn z okazji Dnia Dziecka w Centrum Polsko Słowiańskim na Greenpoincie
Centrum Polsko-Słowiańskie każdego roku organizuje festyn dla dzieci. Dokładnie 1 czerwca w dniu Dziecka polonijną organizacją zawładnęły najmłodsi. Podczas tego wyjątkowego dnia miała miejsce bardzo podniosła uroczystość, gościem honorowym imprezy był Darek Barcikowski, Wielki Marszałek Parady Pułaskiego 2019. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

05.11.2015

Klub Szermierki w CPS

Z inicjatywy Rady Dyrektorów Centrum Polsko-Słowiańskiego od września 2002 przy 177 Kent Street na Greenpoincie, w każdy piątek odbywają się zajęcia z szermierki dla dzieci i młodzieży. Treningi prowadzone są przez Janusza Młynka, założyciela i twórcę wielu sukcesów Polsko-Amerykańskiej Szkoły Szermierczej oraz głównego trenera sekcji szermierczej w New Jersey Institute of Technology w Newark.
czytaj więcej
05.11.2015

Punkt wyborczy w CP-S w drugiej turze wyborów prezydenckich w USA 23 maja

Ważne informacje Konsulatu RP w Nowym Jorku. Państwowa Komisj Wyborcza ogłosi wyniki I tury głosowania, w poniedziałek 11 maja, wieczorem lub we wtorek 12 maja w godzinach porannych czasu warszawskiego.
czytaj więcej
04.12.2015

Komunikat Konsulatu Generalnego, NY ws. wyborów Prezydenta RP 2015

CPS zaprasza do rejestracji do wyborów na Prezydenta RP w programach Centrum. Jedna z Obwodowych Komisji Wyborczych (nr 153) znajduje się również w Centrum Polsko-Słowiańskim, przy 177 Kent Street, Brooklyn, NY 11222. Weź udział w wyborach!
czytaj więcej
04.01.2015

Ucz się angielskiego na kursach z CP-S

Centrum Polsko-Słowiańskie zaprasza na kurs języka angielskiego. Kursy odbędą się od 11 kwietnia do 30 czerwca 2015.
czytaj więcej
03.24.2015

Wielkanocna karta z Centrum

Niezwykłe rezultaty wieloletniej działalności Centrum Polsko-Słowiańskiego nie byłyby możliwe bez udziału naszych członków. Należy podkreślić, że każdy z Państwa ma swój udział w tym sukcesie. Bowiem istnienie Centrum zależy głównie od nas samych, naszego wsparcia finansowego, poprzez roczne składki członkowskie, które pomagają realizować działające przy Centrum programy. Dziękujemy!
czytaj więcej
03.24.2015

Zdjęcia z Kiermaszu Wielkanocnego z 21 marca. Kolejny już w tę sobotę 28 marca!

Kiermasz Wielkanocny odbył się po raz pierwszy w Centrum Polsko-Słowiańskim w sobotę 21 marca. Podczas kiermaszu zostały pokazane prace dzieci z Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej oraz sprzedawane były ręcznie robione pisanki, koszyczki i inne ozdoby świąteczne.
czytaj więcej
03.06.2015

Wizyta Pani Konsul w CP-S

23 lutego, 2015 Pani Kosul Urszula Gacek gościła w Centrum Polsko-Słowiańskim. Najpierw spotkała się z seniorami z Krakus Senior Centem, gdzie wspólnie z nimi zjadła obiad oraz opowiedziała o swoich przeżyciach na emigracji.
czytaj więcej
02.25.2015

Konkurs dla młodzieży polonijnej

Fundacja "Świat na Tak" organizuje konkurs dla młodzieży polskojęzycznej mieszkającej poza granicami Polski.
czytaj więcej
02.25.2015

Kiermasz Wielkanocny w Centrum, 21 i 28 marca

Centrum Polsko-Słowiańskie organizuje kiermasz „Wielkanocne dekoracje” oraz kartki świąteczne „Wesołego Alleluja” połaczony z wystawą prac konkursowych Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej, który odbędzie sie w marcu br.
czytaj więcej
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ