POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
25 TUESDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
02.06.19
Festyn z okazji Dnia Dziecka w Centrum Polsko Słowiańskim na Greenpoincie
Centrum Polsko-Słowiańskie każdego roku organizuje festyn dla dzieci. Dokładnie 1 czerwca w dniu Dziecka polonijną organizacją zawładnęły najmłodsi. Podczas tego wyjątkowego dnia miała miejsce bardzo podniosła uroczystość, gościem honorowym imprezy był Darek Barcikowski, Wielki Marszałek Parady Pułaskiego 2019. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

01.20.2016

Kurs przygotowujący do egzaminu na obywatelstwo w CP-S

Program Imigracyjny CPS organizuje zapisy na kurs przygotowujący do egzaminu na obywatelstwo z elementami histori, pisowni i gramatyki j.angielskiego.
czytaj więcej
01.20.2016

Bezpłatne rozliczenia podatkowe w CENTRUM

Centrum Polsko-Słowiańskie po raz kolejny oferuje swoim klientom bezpłatne rozliczenia podatków za rok 2015 w ramach Programu VITA.
czytaj więcej
01.11.2016

Seniorzy z Klubu Seniora "Krakus" na wycieczce w nowej siedzibie Whitney Museum

11 stycznia, grupa seniorów z Klubu Seniora "Krakus" odbyła wycieczkę do nowej siedziby Whitney Museum. Uczestnicy oglądali wybrane elementy stałej kolekcji muzeum, na które składają się m.in. obrazy amerykańskich twórców związanych z Nowym Jorkiem.
czytaj więcej
12.29.2015

Doroczna zabawa choinkowa w CP-S

To już piękna doroczna tradycja. Każdego roku w styczniu największa polonijna instytucja społeczno-kulturalna organizuje jedyną w swoim rodzaju zabawę dla dzieci, w której z wielką ochotą udział biorą również dorośli.
czytaj więcej
12.23.2015

Seniorzy z "Krakusa" odwiedzili po raz kolejny Muzeum Brooklyńskie

W środę, 16 grudnia, grupa seniorów z "Krakusa" odwiedziła po raz kolejny Muzeum Brooklyńskie. Wraz z przewodniczką seniorzy zwiedzili kolekcję Egiptu i dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat poszczególnych eksponatów oraz pozyskiwania zbiorów do kolekcji.
czytaj więcej
12.18.2015

Uroczyste spotkanie opłatkowe w CP-S. Tradycji stało się zadość

To był piękny i niezapomniany świąteczny wieczór podczas, którego nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się opłatkiem, świątecznych podarunków oraz wspólnego śpiewania kolęd. Aby każdy mógł dołączyć się do kolędowania, CP-S wydało specjalnie na tę okazję piękny śpiewnik zawierający teksty najpiękniejszych polskich kolęd oraz amerykańskich piosenek świątecznych.
czytaj więcej
12.16.2015

Warsztaty asertywności w Klubie Seniora "Krakus"

Klub Seniora "Krakus" zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na warsztaty asertywności, które odbędą się w piątek, 18 grudnia o godzinie 13.00.
czytaj więcej
12.15.2015

Wyślij kartkę Kubusiowi i choć na chwilę przywróć uśmiech na twarzy sześciolatka

Uśmiechnięty Kubuś ze Strzelc Górnych ma wiele marzeń. Jednym z nich jest otrzymanie jak największej liczby świątecznych życzeń. Jak podaje Gazeta Pomorska Kubuś gdy dorośnie chce być żołnierzem. Najlepiej takim w żandarmerii wojskowej lub pracującym w straży granicznej na lotnisku. Na razie jednak sześcioletni Kubuś walczy w najważniejszej wojnie. Tutaj stawką jest bowiem jego zdrowie.
czytaj więcej
12.12.2015

Świąteczna atmosfera podczas zebrania sprawozdawczego w Centrum Polsko-Słowiańskim

Miła świąteczna atmosfera podczas zebrania sprawozdawczego CP-S. Jak na tradycję przystało podczas spotkania nie zabrakło smacznych polskich potraw i podarunków świątecznych.
czytaj więcej
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ