POMÓŻ CPS! ZŁÓŻ DONACJĘ!

CLICK HERE
21 SUNDAY WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

CLICK HERE
02.07.19
Dzień Niepodległości
Uprzejmie informujemy, że z okazji Dnia Niepodległości Centrum Polsko-Słowiańskie będzie nieczynne w czwartek 4 lipca 2019. więcej»


WIADOMOŚCI PROGRAMÓW

05.21.2019

Malowanie Oddechem - fotoreportaż

14 maja, br. na zaproszenie naszego koordynatora wydarzeń Kasi Drucker odbył się pokaz malowania oddechem przez panią Agnieszkę Nowińską. Jak widać na zdjęciach nasi seniorzy z Klubu Krakus byli bardzo zaangażowani. Prezentacja tak się spodobała, że na prośbę seniorów od 22 maja rozpoczynamy stałe zajęcia z panią Agnieszką w każdą środę.

Aby dowiedzieć się więcej o pracach pani Agnieszki zapraszamy na jej stronę @AgnieszkaNowinskaArt . Pani Agnieszka tak opisała swoje wrażenia ze spotkania z naszymi seniorami"

- Bardzo dziękuję za zaproszenie do Warsztatów Artystycznych! To był wyjątkowy dzień, zaangażowanie seniorów, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Było kreatywnie, inspirująco i przede wszystkim kolorowo. Przez jedną godzinę byliśmy w świecie kolorów i tworzyliśmy prace wydechem, niekonwencjonalną metodą, dzięki której możemy się zrelaksować... a jednocześnie być w procesie tworzenia i kreacji...

Specjalne podziękowania dla Pana Artura - Program Director "Krakus" Senior Center i Katarzyna Drucker - Program Coordinator, Krakus Dining Club & I Polish Slavic Center The Polish & Slavic Center (PSC)

Katarzyna Drucker
Program Coordinator
Krakus Senior Center
Tel. (718) 383-3434
Fax.(718) 349-6004

wróć
DFTA
KONSULAT
KOSCIUSZKO
UNIA
INSTYTUT PIŁSUDKIEGO
INSTYTUT KULTURY
CLARK
POLISH CULTURAL FOUNDATION
CENTRALA
POLISH AMERICAN CONGRESS
BROOKLYN
NYPD

 
 
 
 
KLIKNIJ TUTAJ